Bestellen op onze nieuwe site

Het heeft even geduurd, maar het moment is dan eindelijke daar! Met trots presenteren we jullie onze vernieuwde DWCPRINT webshop! Een nieuwe bestelomgeving is altijd even wennen, dat snappen we maar al te goed. We hebben daarom een aantal wijzigingen en nieuwtjes voor je op een rijtje gezet.

Maak een nieuw account aan

Helaas was het omwille van de veiligheid en structuur niet mogelijk je gegevens mee te verhuizen naar de nieuwe shop. Je kan hier een nieuw account aanmaken met je eigen e-mailadres.

Bestelhistorie opvragen

Ook je bestelhistorie is niet meegekomen naar de nieuwe omgeving. Geen nood, we hebben alle gegevens nog voor je! Stuur ons even een mailtje (info@dwcprint.nl) met het e-mailadres van je account. Wij zorgen dat we een uitdraai maken van alle gegevens en deze (exclusief bestanden) naar je toesturen.

Betalen op rekening

Betaalde je op rekening, ook deze gegevens updaten we graag. Via het formulier op deze pagina is het mogelijk de betaling op rekening weer in te schakelen (mits de kredietcontrole positief uit valt). Let wel op dat dit alleen voor zakelijke klanten mogelijk is, en we een KVK uittreksel nodig hebben van maximaal 6 maanden oud.

Nieuwe aanleverspecificaties voor foliedruk

De aanleverspecificaties voor foliedruk zijn aangepast. Deze vind je (hier) in onze vernieuwde kennisbank. Alle andere aanleverspecificaties zijn gelijk gebleven.

Grote wijzigingen en nieuwe functies

We hebben een aantal grote wijzigingen doorgevoerd in onze vernieuwde DWCPRINT webshop:

 • De webshop is overzichtelijker ingericht, zodat je sneller vindt waar je naar op zoek bent
 • De shop is geschikt voor je mobiel! Onderweg makkelijk even een prijsje uitrekenen
 • De zoekfunctie is verbeterd, zodat je alleen resultaten krijgt te zien die overeenkomsten hebben met en/of verwant zijn aan jouw zoekterm(en).
 • Je kunt sneller jouw product samenstellen en de prijs inzichtelijk maken
 • De kennisbank toont jou sneller de juiste informatie en producten zijn voorzien van meer product specifieke informatie
 • Offertes kun je in jouw eigen account terugvinden en eenvoudig omzetten in een bestelling
 • Je kunt zelf eenvoudig een herhaalbestelling plaatsen vanuit jouw eigen account
 • Je kunt zelf het afleveradres van jouw bestelling in jouw eigen account aanpassen (als de bestelling nog niet is verzonden) 
 • Eventuele kortingen zijn direct zichtbaar bij het calculeren van een product
 • Kies je eigen leverdatum, spoed met een kleine meerprijs maar ook uitgestelde leveringen zijn mogelijk. Zo ontvang je altijd je pakketje wanneer je thuis bent
 • Online BTW validatie voor Belgische klanten, direct bestellen zonder BTW te hoeven betalen
 • Nieuwe betaalmethodes waaronder Apple Pay en iDEAL QR. Ook zijn nu alle banken beschikbaar voor iDEAL betalingen.

Prijsafspraken en reseller korting

Heb jij eerder speciale prijsafspraken met ons gemaakt? Omdat er een nieuw account aangemaakt moet worden, zal dit niet direct zichtbaar zijn in jouw account. Neem even contact op via info@dwcprint.nl om de korting aan jouw account toe te laten kennen. Alle orders die je in het verleden in onze oude webshop hebt geplaatst zijn niet zichtbaar in jouw nieuwe account. Op basis van je bestelhistorie kan het zijn dat we je indeling in een andere kortingsgroep. Als je korting al geactiveerd is, zal dit direct zichtbaar zijn in de prijs welke de webshop toont ( als je bent ingelogd ). Dit gebeurt dus niet meer achteraf in je winkelmandje. 

Mogelijke prijsverschillen

De prijzen die je in onze nieuwe shop ziet zijn mogelijk anders. Dit betekent overigens niet dat jij nu meer gaat betalen. Sommige producten zullen goedkoper zijn, andere producten kunnen iets duurder zijn. Je betaalt bijvoorbeeld geen kosten meer per soort, of je nu 10 x 100 stuks bestelt of 1 x 1000 stuks. De prijs is gelijk.) Kom je toch een enorme verschil tegen? Meld dit bij ons. 

In eerste instantie heb je alleen de mogelijkheid online te betalen. Ben je van plan met regelmaat bij ons te gaan bestellen? Dan kun je eventueel ook bij ons op rekening betalen. Dien via onze afdeling Sales & Service een aanvraag in voor het betalen op rekening. Na een check op kredietwaardigheid zal deze functie al dan wel of niet aan jouw account toegekend worden. Betaalde je voorheen al op rekening? Laat onze afdeling Sales & Service deze mogelijkheid even activeren in jouw account.

Momenteel bij ons bekende bugs

Hieronder een verzameling van alle punten waar nog aan gewerkt wordt of gaat worden:

 • Levertijd in de winkelwagen wordt fout weergegeven, je kan de bestelling wel plaatsen. In de bestelling gaan we uit van de geselecteerde datum bij je calculatie.